CYBER LORD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CYBER LORD

Siber dünyanın sanal odası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Görenleri hayrete düşürüyor

YazarMesaj
dolares
ACEMİ
ACEMİ
dolares

Görenleri hayrete düşürüyor Empty
MesajKonu: Görenleri hayrete düşürüyor   Görenleri hayrete düşürüyor Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 11:52 pm

Zonguldak'ın Devrek ilçesinin Eğerci beldesinde İbrahim Genç adlı gurbetçi tarafından üretilen kavun karpuz karışımı meyve görenlerin ilgisini çekiyor.

Eğerci Belediye Başkanı Recep Civelek, beldelerinde yarısı karpuz diğer yarısı kavun şeklinde meyve yetiştirilmesinin kendilerini memnun ettiğini söyledi. Civelek, şöyle konuştu: "Beldemizde böyle bir meyvenin yetiştirmesi bizleri çok mutlu etti. Gurbetçi kardeşimiz bu karpuz kavun karışımı meyveyi bana hediye etti ben de makam odamda onu sergiliyorum." dedi.

Beldede yaşayan vatandaşlar ise meyveyi görünce önce süs eşyası sandıklarını, gerçeği öğrendiklerinde ise hayret içerisinde kaldıklarını ifade etti.

Belde dışından gelip Başkan Recep Civelek ile görüşen vatandaşlar, meyveyi görünce önce süs eşyası olduğunu zannediyor.

Görünüşüyle ilgi çeken meyveyi yakından incelemek için eline alan bazı ziyaretçiler, gerçek bir meyve olduğunu anlayınca şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

Görenleri hayrete düşürüyor
1 sayfadaki 1 sayfası